به کوزی استی، یک هتل آپارتمان لوکس در میدان تایمز خوش آمدید

بوتیک آپارتمان بعدی شما

در قلب نیویورک اقامت کنید

آپارتمان های لوکس مبله در میدان تایمز

اپارتمان هتل کوزی استی در تایمز اسکویر واقع شده و به عنوان یک مکان آرام و خصوصی در قلب یکی از شهرهای معروف جهان ارائه می‌شود. تجربه ای غنی از خدمات حرفه ای و امکانات خانگی را تجربه کنید. افتخار داریم ارائه دهنده تمامی امکانات و خدمات رایگانی هستیم که به شما هر چیزی را که برای اقامت موفق و الهام بخش نیاز دارید فراهم می کند.

امکانات استثنایی اقامتی

نوع آپارتمان خود را انتخاب کنید.

واحدهای پنت هوس
آپارتمان‌های هنر
استودیوهای مدرن
لذت بردن از غذای خوشمزه در تعطیلات و سفرها.

غذاهای خوشمزه از سراسر جهان را تجربه کنید.

آشپز‌های با تجربه، غذاهای ویژه سراسری با طعم‌های خاصی را تولید می‌کنند. با غذاهای مرغوب و کوکتل‌های اختصاصی یا تونیک خانگی، با موسیقی زیبا و مناظر فوق‌العاده از شهر استراحت کنید. از منوهای فصلی تا تجارب تغذیایی که هر گرسنگی را برطرف می‌کنند، ببینید آشپز‌های ما چه چیزی برای شما آماده کرده‌اند.

معرفی خدمات و امکانات ما

همه چیزی که باید بدانید تا سفر شما کامل باشد.

امکاناتِ پیشرفته شامل یک سالن لافِ دو طبقه ی بسیار جذاب، یک سالن روبازِ شگفت‌انگیز، مرکز تناسب اندام تِکنوجیم، کنجِ رسانه‌ای و یک تیمِ خدماتِ مهمانِ پذیرایی ۲۴/۷ مهربان و مهربانانه می‌باشد.

کارها و جلسات
فضاهای جذاب جلسات
هتل سه اتاق جلسه با فضای مناسب برای ده میهمان در جلسات رسمی ارائه می دهد. این اتاق ها دارای امکانات اینترنت بی سیم، تلفن همراه و میز با صندلی هستند.
سلامتی
استخر، ماساژ، سونا

در مرکز آبگرم هتل، تجربه فوق العاده ای را در زمینه بهبود روحی و جسمی ارائه می دهیم که ترکیبی از تخصص ما، فناوری پیشرفته و نتایج شگفت انگیز است.

فضاهای آموزشی
اتاق های ورزش و یوگا

مرکز تناسب اندام ما شامل باشگاه ورزشی کاملاً مجهز، اتاق یوگا و استودیو رقص است. همانطور که از نمای شهر فوق العاده لذت می برید، روال تمرینی تناسب اندام خود را در دوره سفر حفظ کنید.

اصول بالا در مهمان نوازی

ما در تلاشیم تا به میهمانان خود، خدمات لوکس، راحتی و خدمات سفارشی ارائه دهیم.

5/5
هتل در مکانی مناسب قرار دارد. اتاق‌ها بسیار تمیز هستند، خدمات عالی و افراد مهربان از پذیرش. صبحانه بسیار لذیذ بود و واقعاً از اسپای هتل لذت بردم!
محلا امینی
تور لیدر
کارکنان شگفت‌انگیز و خدمات مشتری بی‌نظیر. محل عالی است. امکانات و فضا عالی هستند. صبحانه بافه‌ای روزانه بسیار بخشایش‌بخش است.
وحید ناطقی
مشاور تور
رستوران های موجود همه بسیار خوب بودند. کارکنان دوستانه و با روحیه یاری کننده برایمان تجربه کاملی بود. سال بعد دوباره می آییم.
محمود شریقی
میهمان
اتاق‌ها همه بازسازی و مدرن شده‌اند. همکاران نیز بسیار مشتاق هستند تا به شما در برنامه‌ریزی روزانه کمک کنند. از همه کارکنان این سفر خوشایند را سپاسگزاریم!
محسن خصری
مدیر تور
تورهای محلی و فعالیت‌ها

کشف شهر

شما در شهری هستید که مردمش هیچ وقت خسته نمی‌شوند. خود را در نمایشگاه های هنری محلی، رویدادهای محلی، فعالیت های فصلی و باغ های عمومی بسیاری شرکت دهید.

پیشنهادی
هنر و فرهنگ
نمایشگاه‌ها و موزه‌ها

از نمایشگاه های هنری عالی که قرار است برگزار شود محروم نشوید. همیشه می توانید کاری که دوست دارید را پیدا کنید: نقاشی های سنتی، مجسمه های تحولی، نمایشگاه های هنری تعاملی و غیره.

طبیعت
پارک های اطراف

تعداد زیادی از پارک‌های زیبا، به شما اجازه می‌دهند تا در طبیعت حتی در شهر آزادانه چرخ‌پیمایی کنید. هر پارک ویژگی‌ها ویژه خود را دارد، بیایید و ببینید چه مخاطب برای شما دارد.

تجربیات خوردنی
تور غذای محلی

چگونه می توانیم به همه نوع خوراکی های فصلی و جشنواره های بزرگ غذایی اشاره نکنیم؟ برجسته ها: خواندنی تاروت و شب های کوکتل در بار CozyStay هر چهارشنبه این ماه.

بستن